BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Mary Kay Andrews - Skandaliukas

Autorė - Mary Kay Andrews

Pavadinimas - Skandaliukas

Angliškas pavadinimas - Hissy Fit

Leidykla - Vaga

Žanras - Romanas

Išleista - 2009

Vertė - Lina Krutulytė

Puslapių - 456

Mary Kay Andrews yra amerikiečių rašytoja. Jos kūriniai - tradiciniai šiuolaikiški romanai apie amerikietes, jų padėtį visuomenėje, meilės paieškas. Rašytoja stengiasi rašyti su humoru ir šmaikščiai, bet, mano nuomone, labiau jai gaunasi toks amerikietiškas bukas nuspėjamas humoras.

Veiksmas vyksta, kaip visada, mažame miestelyje, kur visi visus pažįsta. Kilė Merdok ruošiasi ištekėti, bet per priešvestuvinę vakarienę užtinka savo jaunikį svetimaujant su jos geriausia drauge ir nusprendusi, kad Ei Džei šiknius, viską atšaukia. Kadangi jos sužadėtinio šeima pati įtakingiausia miestelyje, užverda tikra košė, nes jo šeima pradeda Kilei kerštauti, Ei Džei nori  ją susigrąžinti, ji pyksta, guodžasi savo gėjui draugui, o dar pasirodo kitas turtingas vyrukas, kuris tipo įsimylėjęs kažkokią fifą advokatę, bet ir su Kile elgiasi dviprasmiškai ir duoda jai darbo įrengti jam senovišką namą (Kilė - interjero dizainerė). Na, žodžiu, beveik meksikietiška opera.  Vietomis knyga ištęsta, visgi virš keturių su puse šimtų lapų. Taigi, sunku išlaikyti dėmesį.

Bet, aišku, knyga, kaip ir visos šio tipo knygos, labai greitai skaitosi. Todėl tie visi puslapiai gana greit susivalgo. Rekomenduočiau tą knygą visiems, kas mėgsta šį žanrą ir nori atsipalaiduoti. Tai gana linksmas, lengvas skaitalas, nevarginantis galvos. Ši knyga nepatiks tiems, kurie nori ką nors išmokti ar ką nors iš knygos pasiimti. Vertimas geras, man patiko. Ir klaidų per visą knygą gal tik 10, kas yra palyginti mažai, kai tokia stora knyga.

Išvada tokia, kad man knyga visai patiko. Gavau būtent tai, ko ir tikėjausi. Jei norite, galite aplankyti oficialią Mary Kay svetainę.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (3) | “Mary Kay Andrews - Skandaliukas”

  1.   laura rašo:

    labai gera knyga ;) per 2 dienas perskaiciau tiesiog prikauste ;D

  2.   Kristinooshke rašo:

    Gretai skaitosi, nes neapkrauna smegenu :)

  3.   laurius rašo:

    Panele, kodel nebera nauju irasu?

Rašyk komentarą